Společenství farních seniorů od sv. Martina uzavřelo školní rok 2022_23

Milovaní,

konec školního roku se blíží nezadržitelným tempem a je i čas připomenout, že naše společenství seniorů od sv. Martina uzavřelo na svém posledním setkání v tomto školním roce děkovnou mší svatou, kterou “obvzláštnili” obětním průvodem, při kterém přinášeli různé symboly jako např. svíci, květinu, bibli, obvaz, hůl / berlu a misku. Ke každému tomuto symbolu pak zazněla přímluvná modlitba.

“Poté proběhlo setkání na faře a při kterém jsme se zamýšleli nad evangeliem sv. Jana, 21. kap. 15-19 verš.” říká paní Libuška. Poté dodává: “Toto bylo naše poslední setkání v tomto školním roce a zakončili jsme tak šestý rok našeho setkávání. Teď nás čekají prázdniny a pak uvidíme, jak dál. Jestli začneme i ten sedmý rok :-) . Uvidíme, jak dá Bůh.”

Vyprošujme tedy u Pána požehnaný čas letních prázdnin a dovolených pro naše seniory, ale také pro celou naši farnost a město Krnov.

Použité fotografie: Zdeňka Špičková