První farní kavárna se vydařila

Milovaní.

Díky Bohu a také vám všem za úžasné společenství první nedělní kavárny. Byly to nádherné okamžiky neděle 8. října po druhé mši svaté, která nám připomněly, jak důležité je vzájemné spojení a společenství ve farnosti. Především díky vaší odvaze a úsilí jsme společně vytvořili nezapomenutelný zážitek.

Odvážní organizátoři si zaslouží obrovskou pochvalu za to, že se postarali o všechny detaily a umožnili nám takto krásnou událost prožít. Jejich práce byla nepostradatelná.

A pro ty z vás, kteří možná ještě váhají, bychom chtěli říct, že každý příspěvek, nápad nebo účast má velký význam. Společně tvoříme naši farnost a každý z vás je důležitou součástí našeho farního společenství.

Ještě jednou díky Bohu a také vám všem za to, že patříme k sobě, a těšíme se na další setkání.
Pravděpodobně se brzy uvidíme na pouti na sv. Martina.

S přáním pokoje a dobra
Redakce farního webu