Vyšlo nové číslo diecézního zpravodaje OKNO č. 12 / 23

Drazí předplatitelé zpravodaje OKNO,
dostává se k vám další vydání s bohatým a inspirativním čtením. V přiložené fotogalerii je k nahlédnutí pár stránek z aktuálního čísla, které je k vyzvednutí v sakristii kostela sv. Martina.

S prvním prosincovým víkendem do naši farnosti dorazí nové číslo časopisu OKNO. Má tentokrát modrou barvu a již titulní strana otevírá hlavní téma měsíčníku: nadcházející advent. Podíváme se ale také na adventní trhy a mnoho dalšího inspirativního čtení / dění z naší diecéze.

OKNO si můžete pořídit v našich farnostech ale také v prodejnách Karmelitánského nakladatelství v Ostravě a v Opavě nebo v jesenickém Knihkupectví Domeček. Starší čísla jsou ke stažení také na našem webu.

V elektronické podobě lze také získat předchozí vydání ve formátu PDF na adrese: Ke stažení (doo.cz