Vánoční koncert na Cvilíně, již dnes 25. 12. v 15.00 hodin

Přijďte dnes na vánoční koncert na Cvilíně

Přijměte pozvání k oslavě svátečního času hudbou v překrásném prostředí poutního kostela na Cvilíně. V útulné atmosféře, obklopeni barokní architekturou a přírodní scenérií kopce Cvilín, se budete moci zaposlouchat do vánočních melodií v podání místních farníků.

Datum a čas konání: 25. prosince, začátek ve 15:00 hodin

Program koncertu:

• Varhany a zpěv: Daniela Šulyová
  • Housle: Dominik Šuly
  • Trubka a zpěv: Denis Lampa
  • Zpěv a varhany: Eliška Šulyová

Speciální překvapení po koncertu: Neopomeňte zůstat po koncertě, abyste si vychutnali vytrubování z věže kostela.

Připojte se k nám v tomto požehnaném čase a sdílejte radost a společenství s vašimi blízkými a přáteli.

Organizátoři: Tuto událost pro Vás s láskou připravili bratři minorité, zejména O. Sebastian, rektor poutního kostela

Více informací a program: Podrobnosti o koncertu a dalších vánočních akcích naleznete na webovém portálu kostelcvilin.cz.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme Vám pokojné a radostné prožití vánočních svátků.