V týdnu od 14. 01. - 21. 01. 2024 se jako farnost modlíme a prožíváme tyto události:

Neděle 14. 01. 2024 – 2. neděle v mezidobí
Středa 17. 01. 2024 – Památka sv. Antonína, opata
Čtvrtek 18. 01. 2024 – Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
Neděle 21. 01. 2024 – 3. neděle v mezidobí

Aktuální farní ohlášky tohoto týdne

Oznámení:

Úklid kostela bude v sobotu po ranní bohoslužbě, na řadě je skupina č. 3.

Papež František stanovil, že 3. neděle v liturgickém mezidobí se bude v církvi slavit jako neděle Božího slova. Proto i sbírka bude příští neděli na biblický apoštolát.

Setkání senioru na faře bude v úterý po ranní bohoslužbě. Všichni jsou zváni.

Farnost Krnov ve spolupráci s místní organizací KDU – ČSL vás srdečně zve na Společenský večer, který bude v pátek 2. února ve Villa Cafe. Prodej vstupenek bude příští neděli a také 28. ledna po bohoslužbách v sakristii kostela sv. Martina. Plakátek je vyvěšen na nástěnce i na stránkách farnosti.

Vyšlo nové číslo diecézního časopisu OKNO.

Jsou volné úmysly na tento týden, zapisuje se na měsíc leden.

👉 V Krnově Kostelci v kostele sv. Benedikta začaly od pondělí 7. 8. 2023 restaurátorské práce na kazatelně. Zároveň probíhá oprava varhan. Po dobu opravy se bude hrát na klávesy.

👉 Na farních stránkách naleznete i jiné akce, které se týkají naší farnosti a okolí. Aktuální přehled naleznete ZDE.